SLIDER

שגרת הטיפוח שלי (חלק 1)

עור פנים מטופח ומתוחזק כראוי הוא ללא ספק המפתח למראה הקורן והנקי עוד לפני שמדברים על איפור. האיפור בתורו גם יראה יותר טוב וגם יחזיק מעמד שעות ארוכות יותר אם דואגים לניקוי וטיפוח על בסיס יומיומי.

עד לפני כשנתיים עור הפנים שלי נראה אחר ממה שהוא היום, סבלתי מפצעונים ובעיקר נקודות שחורות באזור ה-T. אני חושבת שהמצב התחיל להשתנות כשקרו מספר דברים. התקופה ההיא הייתה לחוצה מאוד וזה ללא ספק בא לידי ביטוי במראה עור הפנים שלי. דבר שני, שמתי לב שככל שהתעצלתי "וחיפפתי" בניקוי היומיומי וההסרה היסודית של האיפור, כך המצב החמיר. ועוד נקודה חשובה, אני טיפוס די אובססיבי בכל מה שנוגע לעור הפנים שלי וברגע שראיתי "חבר חדש" שצמח, הייתי חייבת להעלים אותו משם וזה לצערי השאיר אותי עם מספר צלקות קטנות, בעיקר באזור המצח.

כאמור, אם עור הפנים לא מרגיש טוב ולא מתוחזק כראוי, שום איפור לא יעזור להסתיר את זה, לכן כחלק מהשינוי שהתחלתי לעשות עברתי מספר טיפולים אצל הקוסמטיקאית, דבר שלא נהגתי לעשות לעתים תכופות לפני כן. אחרי הניקוי היסודי, התחלתי להרגיל את עצמי לשגרת הטיפוח היומיומית כדי לתחזק את המצב הקיים. בהתחלה לא קל לפתח את ההרגל הזה ותמיד יש את הרגעים האלו שאני אומרת לעצמי "אז מחר בבוקר אסיר את שאריות המייק אפ" או "מחר אנקה את העור כמו שצריך", אבל אם מקפידים ומתעקשים, לאט לאט זה הופך להרגל קבוע, כמו צחצוח השיניים.

לאט לאט נכנסתי לשגרת הטיפוח הקבועה ומאז העור מרגיש מעולה. אני נוהגת לגוון במוצרי הטיפוח שלי ולרוב ברגע שסיימתי מוצר מסויים אני לא רוכשת אותו שוב ומנסה אחד אחר. מה שכן אני מקפידה לא לגוון במוצרי הטיפוח שלי על בסיס יומיומי ולהשתמש באותם המוצרים באותו הרצף היומיומי, במידה והשילוב הזה עובד טוב עבורי.
החלטתי להקדיש את הפוסט הזה לשגרת הטיפוח הנוכחית שלי והפעם להתמקד בטיפוח עור הפנים נטו (לטיפוח העור מסביב לעיניים וטיפוח השיער אקדיש פוסטים נפרדים בהמשך).

אז הבסיס ההכי חשוב בשגרת הטיפוח הוא כמובן הניקוי וסבון פנים טוב הוא מוצר חובה. אני משתמשת בסבון ניקוי פעמיים ביום: בבוקר, כדי להסיר את שאריות של הקרם/המסכה, את השומן שבמצטבר ולהשאיר את העור חלק ונקי לפני הנחת קרם הלחות, ובערב כשלב הראשון בהסרת המייק אפ.
הסבון הנוכחי שלי הוא "Oxygen Prime" מבית GiGi

15 תגובות

גם אני אימצתי! תכירו את סמי

הפוסט של היום מוקדש לנושא של עידוד האימוץ של בעלי החיים וממשיך את סדרת הפוסטים שעלתה בדיוק לפני שנה. את שולץ כבר הכרתם בשנה שעברה, השנה מגיע תורו של סמי!

9 תגובות

פרפומריה מיוחדת ביפו

בימים האלו אני קצת פחות נוכחת ברשת וגם פחות מתעסקת בענייני הבלוג כי אני מארחת את אבא שלי שהגיע לארץ למשך שבועיים ומטיילת איתו ברחבי הארץ. אתמול במהלך הטיול בנמל יפו וביפו העתיקה, הגענו לשוק הפשפשים ורגע לפני שהחלטנו ללכת הביתה, נתקלתי בחנות מיוחדת ומסקרנת, מסוג שלא ראיתי בארץ עד כה.

9 תגובות

Glossybox ינואר

הפוסט הנוכחי הוא האחרון בהחלט בסדרת הפוסטים על גלוסיבוקס אותם כתבתי כל חודש במהלך השנה שעברה. עוד לפני שנשברתי וביטלתי את המנוי שלי, הרגשתי שדי מיצינו את הנושא והפוסטים עם פירוט המוצרים והסקירות כבר פחות מעניינים מבעבר, כי גם ככה יש המון מידע ברשת ותכולת הקופסא מתפרסמת די מוקדם. הסיבה העיקרית לביטול המנוי שלי היא כמובן העלאת המחיר שהפכה את התענוג הזה ללא כדאי עבורי. אם במשך השנה נהנתי ממחיר של מנויה ותיקה ושילמתי 60 ש"ח עבור קופסא שהגיעה עם שליח, החל מינואר המחיר המבוקש הוא 100 ש"ח או 75 ש"ח באיסוף עצמי ממשרדי החברה בתל אביב (וזוהי לא אופציה עבורי).

3 תגובות
© Stars of Alex • Theme by Maira G.