SLIDER

Zoom In: OPI Glitter Off base

כל מי שאי פעם עשתה מניקור בשילוב של לקים גליטריים ונוצצים יודעת שלמרות התוצאה היפה ההסרה של לק מהסוג הזה היא סיוט מוחלט. זאת הסיבה שלמרות אהבתי הגדולה ללקים עם נצנצים מכל הסוגים, תמיד חשבתי פעמיים לפני שהשתמשתי בהם. Glitter Off, בסיס לק החדש של OPI, הגיע לעשות לנו חיים קלים ולהפוך את הסרת הלק הנוצץ לקלה ומהירה ללא צורך במסיר לק. מאז הבקבוק הקסום הגיע לידיי, השתמשתי בו ללא הפסקה ואיתגרתי אותו בשילובי לקים שונים כדי לחזור ולדווח כאן האם זה אכן עובד.

3 תגובות

Empties - פוסט על מוצרים שסיימתי (חלק 4)

שלל המוצרים שסיימתי בתקופה האחרונה כולל לא מעט מוצרי "חובה" שעוד אחזור לרכוש שוב לצד כמה מאכזבים שהפעם נמצאים במיעוט, לכן בלי הקדמות מיותרות ניגש ישר לעניינים!
במקרה של "אליקסיר היופי" של Caudalie הרגשתי שנפלתי קורבן להתלהבות הקולקטיבית מהמוצר הזה ברשת, הייתי חייבת לבדוק במה מדובר. מה מכיל הבקבוק המסתורי? ספרי שמיועד לעור הפנים ומכיל בין היתר שמנים שונים (מנטה, רוזמרין, מליסה וכו') ותמציות צמחים (ורדים, אשכולית וכו') ומיועד לשימוש על עור נקי על מנת להחזיר מראה חיוני לעור, לגרום למראה חלק יותר ולכווץ נקבוביות. שימוש נוסף הוא בתור ספרי מקבע לאיפור הפנים.

13 תגובות

Summer Weather Tag - פוסט על קיץ

בואו נתעלם לרגע מכך שפוסט בעל כותרת קיצית מגיע כמעט באמצע אוגוסט ונדבר על הקיץ. אם להיות לגמרי כנה, אני אוהבת את הרעיון של קיץ בתיאוריה בלבד, אבל במציאות אני די סובלת ותמיד מחכה לסיומו. קשה לי עם החום והלחות, שגורמים לי להיות עייפה ומנומנמת, קשה לי כל הזמן לאסוף את השיער לקוקו (והשיער מתנקם בנשירה נדיבה), קשה לי להיות הרבה בחוץ ואפשר עוד להמשיך את הרשימה. אסכם את זה ב"אוווף" אחד ארוך, כי לא אהפוך את הפוסט הזה לרשימת קיטורים, אלא אנסה דווקא להתמקד בחצי הכוס המלאה ולמצוא את הדברים המהנים בעונה הזאת.

5 תגובות

ארצנו הקטנטונת...

לא, לא פרשתי מכתיבת הבלוג ולא שכחתי אתכן. לא יכולתי לכתוב. את הפוסט הזה התחלתי לכתוב 18 אלף פעם וכל פעם מחדש מחקתי והתחלתי מהתחלה, לא הצלחתי להוציא משפט אחד שלם מהמקלדת. הבלוג לא עניין אותי וגם לא כל מה שמסביב. אני מרגישה שחיברתי את שטף החדשות ישירות לוריד ועד עכשיו לא משתחררת מזה, המצב הזה פשוט כואב נורא.

בתחילת יולי הגיעו אלי אורחים מחו"ל, בן דודי ובת הזוג שלו, הטיול הזה תוכנן הרבה חודשים מראש ושמחתי לארח אותם אצלי. הם נחתו ב-7.7 ובערב הראשון בבית כבר הייתה אזעקה ראשונה באזור שלנו. ניסיתי לדמיין לעצמי איך זה להיות תייר בארץ זרה ולבלות את החופש שלך לצלילי האזעקות, דאגתי להם כמו אמא פולניה והדרכתי מה עושים בכל מיני מצבים לפי הנחיות פיקוד העורף. הם מצידם נשארו רגועים לגמרי, לא ויתרו על התוכניות שלהם והספיקו לטייל בכל הארץ, כולל את ירושלים, ים המלח ומצדה, באר שבע ואילת. גם אני הצטרפתי ונסענו למקומות האהובים עלי במרכז, למרות כל החששות. אני לא יודעת מה גרם לחברה שלי להיות כל כך רגועים ושלווים במצב הזה, בטח שלא אני (לחוצה ומדמיינת אזעקות בכל מקום), אבל אני שמחה שהטיול שלהם היה בסופו של דבר מהנה ומלא חוויות.

שלשום כבר הודיעו על הפסקת אש, אבל מבחינת ההרגשה האישית שלי, לא השתנה שום דבר, כאילו כל האירועים הקשים של החודש האחרון עדיין עומדים באויר וככל הנראה זאת התחושה והטעם המר שישארו איתנו לעד.

חשבתי על הפוסט הזה די הרבה זמן והרעיון נולד כשחשבתי על דברים אופטימיים שיכולים לעודד אותי וגם אתכן, לכן החלטתי להראות את חלק מהמקומות האהובים עלי בארצנו הקטנטונת והיפה. מקווה שתהנו ונצליח בסופו של דבר להינות, לטייל ולהמשיך את החיים. שלא יהיו מלחמות...
הגנים הבהאים, חיפה

16 תגובות
© Stars of Alex • Theme by Maira G.