SLIDER

ריגושים וחידושים עם Bourjois

מותג האיפור הפריזאי Bourjois כבר מזמן כבש את ליבנו ולרגש כל פעם מחדש עם השקות של מוצרים חדשים ומפתיעים ובפוסט הזה אציג מוצרים חדשים שיצאו למותג לאחרונה וגם מוצרים שניסיתי לראשונה מהליין הקבוע. השנה יש עוד סיבה למסיבה, כי המותג חוגג את יום ההולדת ה-150 (!!) להיווסדותו ולפי המגמה הנוכחית הוא כאן כדי להישאר לעוד שנים ארוכות, אז Joyeux anniversaire!

17 תגובות

ריגושים וחידושים עם Revlon

לפני שאגיע למוצרים, ברשותכן קצת היסטוריה!
המותג Revlon נוסד ב-1932 בניו יורק ע"י שני אחים, צ'ארלס וג'וזף Revson, שהחליטו לפתח ולייצר ליין חדש של לקים עמידים ואטומים, מבוססים על פיגמנטים צבעוניים, כך שלמעשה, רבלון הוא המותג הראשון שפיתח לקים צבעוניים. לצורך זה הם פנו לכימאי בשם Charles Lachman, כאשר האות L בשמו צורפה לשם משפחתם וכך נוצר שם המותג Revlon. תוך 6 שנים שיתוף הפעולה של שלושת הגברים המותג הגיע לשווי של מיליון דולר, ממכירות של הלקים בלבד.
בהמשך, התווספו לליין המוצרים של החברה גם אביזרי מניקור. בשנות ה-40 הציגו ברבלון קולקציה של שפתונים ולקים בגוונים תואמים "Matching Lips and Fingertips" כדי שצבע השפתיים והציפורניים לא "יתנגשו" (כזכור, במשך שנים רבות היה נהוג להתאים את צבע המניקור לצבע השפתון, כמו גם צבע הנעליים לצבע התיק ויש נשים רבות שמקפידות על כך עד היום).
ב-1973 יצא הבושם המפורסם של רבלון: "Charlie" (שם החיבה של צ'רלס רבסון, מייסד המותג) שהיה להיט גדול והמשיך לככב גם במשך שנים רבות. בשנות ה-90, רבלון הציגו ליין חדש של שפתונים עמידים Colorstay עם קמפיין בכיכובה של סינדי קראופורד, שהייתה הפנים של המותג במשך 11 שנה, ובהמשך גם ליין שלם של מוצרי איפור עמידים, ביניהם גם המייק אפ המפורסם Colorstay ב-1994. באותה השנה Kevin Aucoin, המאפר האגדי, הצטרף לרבלון כדי לפתח מוצרים חדשים.
עוד עובדה מעניינת לגבי המותג: סימן ההיכר של מעצב הנעליים Christian Louboutin (צבע אדום של סוליית הנעליים שלו) נוצר כאשר המעצב צבע את תחתית הנעל בלק אדום של רבלון.
כתבה מורחבת על היסטוריית המותג ניתן לקרוא ב-Voguepedia

למרות ש-Revlon נחשב למותג איפור עממי (drugstore) אני חושבת שהוא מעט שונה מהשאר. אני תמיד מרגישה שיש בעיצוב המוצרים שלהם סוג של איפור מסויים, מן עיצוב סולידי שכזה, שלא משתנה לאורך הזמן. לא תמצאו בסטנדים של החברה קולקציות במהדורה מוגבלת או אריזות מפתות, הכל נקי (על גבול השמרני) והדגש בעיני הוא דווקא על איכות המוצרים שהרבה פעמים לא נופלת מאיכות המוצרים של המותגים המקצועיים/יוקרתיים. לדעתי, נכון להיום רבלון הוא לא מותג שיגרום להתרגשות או התלהבות ממראה המוצרים שלהם, אבל מי שמחפשת מוצרים באיכות גבוהה ומחיר סביר, בהחלט מאוד תהנה מהם.

לא אגזים אם אגיד שהמייק אפ העמיד "Colorstay" הוא מוצר הדגל של רבלון.

11 תגובות

סט מברשות הפנים של Sigma

הסט של מברשות הפנים (The Face Kit) של Sigma נרכש לפני המון זמן וברובו נמצא אצלי בשימוש היומיומי. הקוראות הוותיקות וחדות העין אף ישימו לב שהתמונות לפוסט הזה צולמו לפני זמן לא מבוטל, אבל משום מה הפוסט עצמו נזנח כי משום מה היה לי די קשה לגבש את דעתי על המברשות בסט הזה. כשהזמנתי את הסט הזה עדיין לא היו חלופות הולמות שהיה ניתן לשקול, כמו המברשות של Real Techniques לדוגמא, לכן הסט נועד לכסות לי את מינימום המברשות שנדרשו לאיפור הפנים המלא, החל מהנחה של מיק אפ ועד סומק והייליטר.

9 תגובות
© Stars of Alex • Theme by Maira G.